Bestyrelsen

Læs venligst ansvars områder inden du tager kontakt til bestyrelsen, så du får fat i den rigtige. 
Hvis du er tvivl, kontakt formanden.

Du er naturligvis ALTID velkommen til at henvende dig hos ethvert bestyrelsesmedlem uanset hvad du har på hjertet !  

       

Viser 7 punkter
Bestyrelsespost:Navn:Telefon nr.:Ansvarsområde:Have nr.:email:
Sorter 
 
Sorter 
 
Sorter 
 
Sorter 
 
Sorter 
 
Sorter 
 
Bestyrelsespost:Navn:Telefon nr.:Ansvarsområde:Have nr.:email:
1. Formand Annie Mortensen 4264 0713 Bestilling af vurdering. Køb & salg af haver. Vedtægter og ordensregler. Afbud til pligtarbejde både nyttehaver og kolonihaver. Sager til Bestyrelsen. Præmiehaver 22 Rosenbrondby@Gmail.com 
2. Kasserer  Lykke Nielsen 2420 6495 Økonomi. Køb & salg af haver. Venteliste nyttehaver. WEB master  326 Rosenlykke@hotmail.com 
3. Bestyrelsesmedlem Preben Christensen 2729 1719 Pligtarbejde kolonihaver. Fællesarealer. Havevandring 15D Preben-HF-Rosen@Live.dk 
4. Bestyrelsesmedlem Ronni Andersen 2027 2025 Pligtarbejde kolonihaver. Fællesarealer. Havevandring 73E RaRosen@outlook.dk 
5. Bestyrelsesmedlem Ata Zeid 4255 5507 Pligtarbejde nyttehaver og havevandring 322 Ata@hotmail.dk 
6. Suppleant Kolonihaver Sune Kjelstrup 6168 6490 Havevandring og vandmåler 73D SkRosen@outlook.dk 
7. Suppleant Nyttehaver Mustapha Echiheb  Pligtarbejde nyttehaver og havevandring 324 jonasdanmark@yahoo.dk 
Viser 7 punkter